Materiały do pobrania

Wchodząc do #2h4family, macie dostęp do gotowych grafik i tekstów do komunikacji z pracownikami i na zewnątrz firmy: dla mediów i kontrachentów firmy. Trzymamy kciuki za Wasze tegoroczne obchody kampanii #HumanBE Dwie Godziny dla Rodziny, dla Człowieka! 🙂

UWAGA: materiałów będzie przybywać, stronę aktualizujemy na bieżąco. Na miesiąc przed kampanią, czyli w okolicach 15 kwietnia pojawią się pierwsze materiały graficzne.

Gotowe teksty do komunikacji!

Treści listów, które  przydadzą Wam się w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej:

Zdjęcie po lewej stronie

Zebraliśmy dla Was NAGRADZANE PRAKTYKI INNYCH FIRM
Dowiedz się jak małe, średnie i duże firmy celebrują #2h4family, pomysły, wydarzenia, aktywności – POBIERZ PREZENTACJĘ i zainspiruj się!

POZOSTAŁE POMYSŁY, INSPIRACJE, KONKURSY:

  • Co rok dostarczamy Wam POMYSŁY dla firm i dla pracowników, czytajcie zakładki „Inspiracje” oraz „Jak Celebrować
  • Zapraszamy Was i Waszych pracowników do KONKURSÓW. Są to konkursy dla HR: „konkurs na realizację akcji” oraz dla pracowników: na motto akcji w roku 2025. Konkursy ogłosimy w maju!
  • Jak inne firmy radzą sobie z przygotowaniem akcji? Zobacz tutaj.
  • Przygotowaliśmy również grę ASK ME – talię kart z niebanalnymi pytaniami, które pomagają otworzyć się w rozmowie i poznać drugą osobę od niecodziennej strony. Więcej informacji  znajdziecie tu.

Już wkrótce umieścimy tu grafiki, bannery i plakat do Waszej komunikacji, social mediów, biuletynów! 

Informacje Prasowe #2024

Już wkrótce znajdziecie tutaj informacje prasowe na temat edycji #2h4family 2024. A tymczasem przeczytajcie nasz ostatni Materiał Prasowy z podsumowania #2h4family, z Konferencji 3 października 2023 r. 

Spodobała Wam się nasza akcja?
Dołączcie do grona naszych Ambasadorów i Partnerów – zapraszamy!

  • Zostań Partnerem akcji 2h4Family, oferta współpracy: pobierz plik
  • Zostań Ambasadorem akcji – 2h4Family,  Global Social Movement: pobierz plik

W razie pytań, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Koordynatorka akcji:
Katarzyna Lorenz
katarzyna.lorenz(at)humanites.pl
+48 505 017 957

 

Ruch Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka to nie jest jedyne przedsięwzięcie Instytutu Humanites? Wśród naszych działań znajdziecie też nietuzinkową konferencję dla liderek i liderów biznesowych „Spójne Przywództwo. Człowiek i Technologia”. Zeszłoroczna poświęcona była technologiom kwantowym oraz zagadnieniu człowieczeństwa. Chcecie wiedzieć więcej? Pobierzcie raport z IX Konferencji „Spójne Przywództwo. Człowiek i Technologia”.