ASK ME, czyli o mocy dobrych pytań

Każdego roku przygotowujemy dla Was nową, inspirowaną mottem przewodnim akcji  talię kart ASK ME. Gra polega na zadawaniu sobie nawzajem przygotowanych przez nas pytań, które zachęcają do rozmowy i ułatwiają budowanie więzi. Karty ASK ME to niezwykła gra w której wygrywają wszyscy.

UWAGA, UWAGA – nowa edycja kart jest już w przedsprzedaży! KUPUJĘ W PRZEDSPRZEDAŻY!

 

Karty ASK ME zawierają nietuzinkowe pytania, których być może nigdy nie zadaliście Waszej Rodzinie i Przyjaciołom. Tymczasem odpowiedzi mogą Was bardzo zaskoczyć, usłyszycie wiele rodzinnych historii, których do tej pory nie znaliście. To narzędzie międzypokoleniowej integracji w domu i w pracy!

 • Jakie masz wspomnienia ze swojej pierwszej w życiu prywatki?
 • Jaka jest Twoja ulubiona piosenka? A piosenka Twojej babci?
 • Jak miało na imię pierwsze zwierzątko, którym się opiekowałaś?

To tylko przykładowe pytania uczące ciekawości, współpracy, słuchania. Więcej znajdziecie w taliach ASK ME, które są nie tylko wspaniałym sposobem wspólnego spędzania czasu, ale też idealnym prezentem dla Waszych Pracownic i Pracowników.

Dlaczego warto podarować karty ASK Me?

 • bo to świetny sposób żeby podziękować pracownikom Twojej firmy za ich zaangażowanie i pracę, 
 • bo to prezent, z którego skorzysta cała rodzina Twojego pracownika/ pracowniczki,
 • bo gra ułatwia integrację i powoduje uśmiech na twarzy,
 • bo karty to doskonały pomysł na spotkanie lub wyjazd integracyjny w firmie 
 • to ciekawy prezentów dla Twoich partnerów i klientów.

Ile sztuk potrzebuję?
Zachęcamy, by zamawiać karty po kilka – kilkanaście sztuk dla firmy, by dać je w prezencie swoim pracownikom. Niektóre firmy kupują karty dla wszystkich zatrudnionych osób.

 

Wersje językowe
Karty występują w edycji angielskiej. Podaruj je swoim obcojęzycznym pracownikom, zaproponuj grę w zagranicznym oddziale swojej firmy lub wykorzystaj je do komunikacji w języku angielskim lub nauki angielskiego z rodziną.

Kup karty ASK ME -> KARTY ASK ME

Obejrzyj film jak grać:

 

Twoja firma i nasz program – razem przeciwdziałamy zjawisku samotności!

 • Czy wiesz, że w raporcie „The Global Risks Report 2019” – World Economic Forum samotność została wskazana jako jedno z największych zagrożeń dla ludzi i świata, obok katastrofy klimatycznej?
 • Dla „współczesnego człowieka, w jego wymiarze emocjonalnym i duchowym, kluczowe są obecnie dwa zjawiska: kryzys relacji i poczucie samotności oraz zagrożenie zdrowia psychicznego” – napisała Zofia Dzik, prezes i fundatorka Instytutu Humanites, pomysłodawczyni akcji #2h4family #2h4human na łamach Portalu ThinkTank.
 • Poprzez program „Dwie Godziny dla Rodziny/ Człowieka” i udział w dyskursie na temat więzi, inspirowanie Twoich ludzi do dbania o relacje, dobrych rozmów z bliskimi – możesz przeciwdziałać temu zjawisku w Twojej firmie i w jej otoczeniu społecznym.