Zostań Ambasadorem Globalnego Ruchu Społecznego DWIE GODZINY DLA RODZINY / TWO HOURS FOR FAMILY.

Zapraszamy wszystkie firmy do przystąpienia do grona Ambasadorów Ruchu Dwie Godziny dla Rodziny. Ubiegłoroczne obchody #2h4family spontanicznie przekroczyły granice Polski. Byliśmy w Kazachstanie, Niemczech i Czechach w USA i Izraelu. Podjęliśmy wyzwanie, aby akcja DWIE GODZINY DLA RODZINY obiegła cały świat. Chcemy zaprosić Was – firmy które są z nimi od lat – do tego wyzwania i zostania Ambasadorem Globalnego Ruchu Społecznego Two Hours for Family!

Kiedy inicjowaliśmy akcję w 2011 roku, sami do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy jakie zjawiska jest ona w stanie uruchomić. Z perspektywy siedmiu lat możemy powiedzieć, że idea Dwóch Godzin zmieniła się w spontaniczny Społeczny Ruch na rzecz świadomych, głębokich relacji, który dzieje się zarówno w polskich rodzinach jak i w polskich firmach. Znaczenie kampanii zostało również dostrzeżone w zakresie systemowego przeciwdziałania alienacji społecznej oraz działaniu na rzecz zdrowia emocjonalnego społeczeństwa. Bo cóż może lepiej to zdrowie wspierać niż ludzie, którzy kochają i czują się kochani, dają uwagę innych i ją również otrzymują.

My inicjujemy Wy inspirujecie
Pewnie znacie film „Podaj dalej” z Helen Hunt w roli głównej o chłopcu, który uruchamia łańcuszek szczęścia? Każda wielka idea zaczyna się od człowieka, jego wiary, zaangażowania i tego pierwszego ruchu, który wykona. Chcemy uruchomić ten potencjał i Waszą moc i dotrzeć do jak największej liczby firm i ludzi na świecie. Jeżeli Twoja firma to oddział/filia zagranicznej spółki lub jesteście Polską firmą z oddziałami za granicą PODZIELCIE się naszą akcją.

ZOSTAŃ AMBASADOREM GLOBALNEJ AKCJI SPOŁECZNEJ „TWO HOURS FOR FAMILY”: http://2h4family.com
To nic nie kosztuje.

Jak zostać Ambasadorem #2h4family? To proste:
1. Poszukaj w Twojej organizacji ludzi, którym bliskie są nasze wartości i którzy cenią naszą Akcję.
2. Skontaktujcie się z Waszymi zagranicznymi oddziałami i zarekomendujcie im naszą Akcję. Opowiedzcie jak przebiega w waszej firmie i co zyskują pracownicy, ich rodziny i wasza organizacja.
3. Do kontaktu możecie wykorzystać nasz przykładowy mail – można go pobrać tu.
4. W przykładowym mailu zamieściliśmy linki do prezentacji. Można ją również pobrać ze strony Materiały do pobrania.
5. Przygotowaliśmy angielską wersję strony: 2h4family.com
6. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji: 2h4family@humanites.pl
7. Firmy spoza Polski powinny zarejestrować się na stronie 2h4family.com
8. Jeżeli Wasz zagraniczny oddział dołączy się do Akcji poinformujcie nas o tym pisząc na: katarzyna.lorenz(at)humanites.pl i prześlijcie nam swoje logo, zamieścimy je w zakładce Ambasadorzy Akcji.

Two Hours For Family – we connect people.

Razem możemy sprawdzić, że Międzynarodowy Dzień Rodzin na całym świecie zyska nowy wymiar, dzięki Polsce i ludziom, którzy wierzą, że małymi krokami możemy czynić świat szczęśliwszym.