Zostań ambasadorem akcji

Zostań ambasadorem akcji!

Zostań Ambasadorem Globalnego Ruchu Społecznego DWIE GODZINY DLA RODZINY / TWO HOURS FOR FAMILY.

Zapraszamy wszystkie firmy do przystąpienia do grona Ambasadorów Akcji Dwie Godziny dla Rodziny. Ubiegłoroczna Akcja spontanicznie przekroczyła granice Polski. Byliśmy w Kazachstanie, Niemczech i Czechach. W 2018 roku podjęliśmy wyzwanie, aby akcja DWIE GODZINY DLA RODZINY obiegła cały świat. Chcemy zaprosić Was – firmy które są z nimi od lat – do tego wyzwania i zostania Ambasadorem Globalnego Ruchu Społecznego Two Hours for Family!
Kiedy inicjowaliśmy akcję w 2011 roku, sami do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy jakie zjawiska jest ona w stanie uruchomić. Z perspektywy siedmiu lat możemy powiedzieć, że idea Dwóch Godzin zmieniła się w spontaniczny Społeczny Ruch na rzecz świadomych, głębokich relacji, który dzieje się zarówno w polskich rodzinach jak i w polskich firmach. Znaczenie kampanii zostało również dostrzeżone w zakresie systemowego przeciwdziałania alienacji społecznej oraz działaniu na rzecz zdrowia emocjonalnego społeczeństwa. Bo cóż może lepiej to zdrowie wspierać niż ludzie, którzy kochają i czują się kochani, dają uwagę innych i ją również otrzymują.
My inicjujemy Wy inspirujecie
Pewnie znacie film „Podaj dalej”. Każda wielka idea zaczyna się od człowieka, jego wiary, zaangażowania i tego pierwszego ruchu, który wykona. Chcemy uruchomić ten potencjał i Waszą moc i dotrzeć do jak największej liczby firm i ludzi na świecie.
Jeżeli Twoja firma to oddział/filia zagranicznej spółki lub jesteście Polską firmą z oddziałami za granicą PODZIELCIE się naszą akcją.
ZOSTAŃ AMBASADOREM GLOBALNEJ AKCJI SPOŁECZNEJ „TWO HOURS FOR FAMILY”.
To nic nie kosztuje.

Jak zostać Ambasadorem Akcji? To proste:
1. Poszukaj w Twojej organizacji ludzi, którym bliskie są nasze wartości i którzy cenią naszą Akcję.
2. Skontaktujcie się z Waszymi zagranicznymi oddziałami i zarekomendujcie im naszą Akcję. Opowiedzcie jak przebiega w waszej firmie i co zyskują pracownicy, ich rodziny i wasza organizacja.
3. Do kontaktu możecie wykorzystać nasz przykładowy mail – można go pobrać tu.
4. W przykładowym mailu zamieściliśmy linki do prezentacji Akcji i Fundacji. Można je również pobrać ze strony Materiały do pobrania.
5. Przygotowaliśmy angielską wersję strony: 2h4family.com
6. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji: 2h4family@humanites.pl
7. Firmy spoza Polski powinny zarejestrować się na stronie 2h4family.com
8. Jeżeli Wasz zagraniczny oddział dołączy się do Akcji poinformujcie nas o tym pisząc na: 2h4family@humanites.pl .

Razem możemy sprawdzić, że Międzynarodowy Dzień Rodzin na całym świecie zyska nowy wymiar, dzięki Polsce i ludziom, którzy wierzą, że małymi krokami możemy czynić świat szczęśliwszym.