KONKURSY

Konkurs na motto

 

Co roku nasza kampania otrzymuje nowy, inspirujący motyw przewodni wokół którego tworzymy materiały dla firm, budujemy naszą komunikację i inspirujemy do działania. 

 

Aby wyłonić najlepsze pomysły na takie hasło przygotowujemy konkurs dla pracownic i pracowników z cennymi nagrodami! Spośród wszystkich zgłoszonych pomysłów wybierzemy motto naszej kampanii na 2025 rok. Wymyślanie haseł to świetny pomysł na integrację i rozmowę o tym co naprawdę jest w życiu ważne. Nie bez znaczenia pozostaje jednak nagroda – zeszłoroczny zwycięzca Konkursu otrzymał supernowoczesny rower marki KROSS. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do udziału!

 

W maju na naszej stronie internetowej, Facebooku i LinkedInie ogłosimy, co będzie główną nagrodą w tym roku!

 

Zachęcie swój zespół do udziału! Może w przyszłym roku motywem przewodnim akcji będzie pomysł kogoś z Twojej organizacji?

Konkurs na realizację akcji

 

Mamy też coś specjalnie dla Twojego zespołu marketingu i HR! Co roku nagradzamy zespół, który włożył najwięcej serca w akcję w konkursie na „realizację akcji„. Po zakończeniu akcji poprosimy wszystkie organizacje biorące w niej udział o przesłanie nam szczegółów na temat tego, jak świętowały Human BE / #2h4family. Już teraz zachęcamy do robienia zdjęć, zbierania komentarzy pracowników i dokumentowania w jaki sposób udział w akcji wpłynął na Waszą organizację. Wszystko to będzie bardzo przydatne przy wyborze zwycięzcy konkursu. Zwycięzcy i wyróżnieni zostaną zaproszeni do udziału w dedykowanej konferencji organizowanej przez nas jesienią, gdzie zaproszeni:

 

  • otrzymają cenne nagrody i wyróżnienia,
  • poznają przebieg i wpływ społeczny naszej akcji, oraz będą mieli wyjątkową szansę na wymianę doświadczeń w temacie dobrostanu pracowników,
  • będą mogli podzielić się najlepszymi praktykami z zakresu uczestnictwa w akcji HumanBE / #2h4family.
Zdjęcie na środku

Karty ASK ME – świetny pomysł na prezent dla pracownic i pracowników Twojej firmy!

 

Konkursy organizowane przez nas w ramach HumanBE / #2h4family, to dopiero początek świetnych inspiracji. Zachęcamy do podobnych inicjatyw w Państwa instytucjach. Zastanawiacie się co mogłoby być nagrodą dla uczestników organizowanych przez Was konkursów? Naszą propozycją są integracyjne, wielopokoleniowe karty ASK ME.

 

ASK ME to stworzona przez Instytut Humanites gra zawierająca karty z pytaniami i ciekawymi zadaniami, dzięki którym poznacie lepiej swoją rodzinę, znajomych i osoby w pracy. Gra daje unikatową okazję na dobrą zabawę z bliskimi i możliwość usłyszenia odpowiedzi na mniej standardowe pytania. Czy wiesz, jaka postać z kreskówki jest najbardziej inspirująca dla Twojej Mamy? Co dla Twojego Taty oznacza bycie szczęśliwym i spełnionym człowiekiem? Jaka życiowa porażka wyszła Twojej Babci na dobre? Sięgnij po karty ASK ME i odkryj tajemnice ludzi, których myślisz, że znasz od podszewki.

 

zamów Karty dla siebie i swojej organizacji: https://2godzinydlarodziny.pl/produkt/karty-ask-me-edycja-polska-2024/

Zdjęcie na środku