KONKURS NA REALIZACJĘ AKCJI 2024

Pochwalcie się jak celebrowaliście w Waszej firmie lub organizacji XIII edycję akcji: HumanBE – Dwie Godziny dla Rodziny. Dla Człowieka!

Zasady konkursu:

 • Wypełnijcie gotową prezentację z przeprowadzenia w firmie akcji „HumanBE – Dwie Godziny dla Rodziny” w roku 2024 pobieram szablon prezentacji konkursowej
 • Prześlijcie uzupełnioną prezentację mailem na adres: 2h4family@humanites.pl do 30 lipca 2023 roku
 • Regulamin konkursu: pobieram pdf
 • Potrzebujecie inspiracji? Polecamy Wam zobaczyć zwycięskie prezentacje z poprzednich lat: finaliści konkursu
 • Ogłoszenie wyników konkursu i Uroczystą Galę Konkursową z rozdaniem nagród #wellbeing planujemy na październik 2024 roku. Zobaczcie wydarzenie z ubiegłego roku!
Zdjęcie na środku

ATRAKCYJNE NAGRODY DLA FIRM CZEKAJĄ NA WASZE ZGŁOSZENIA:

1 MIEJSCE – pakiet nagród:

Zdjęcie na środku
 • 8 000 zł na przeżycia w Katalogu Marzeń
  Na firmę, która zajmie pierwsze miejsce, czekają karty podarunkowe na łączną kwotę 8 000 zł do serwisu Katalog Marzeń. To najlepsza nagroda dla osób, które lubią nowe doświadczenia i spełnianie marzeń. Zwycięska firma będzie mogła podzielić sumę na dowolną liczbę kart podarunkowych o różnych nominałach, by wykorzystać je jako prezenty dla pracowników, nagrody w firmowym konkursie, event integracyjny lub inne działanie, by motywować i dawać radość całym zespołom.

  • Jakie marzenia można spełnić z kartą podarunkową? Wybierz spośród 8000 atrakcji, wśród których znajdziesz ekscytujące loty i skoki, smakowite kolacje, relaksujące masaże, zabawy dla dzieci i dorosłych. Zobacz wszystkie możliwości na stronie Partnera konkursu: Katalog Marzeń.

 

 • Dwanaście voucherów do Parku Trampolin „Kocham skakać” . Parki Trampolin #KochamSkakac zapewniają przestrzeń do beztroskiej, aktywnej zabawy dla każdego, bez względu na poziom sprawności fizycznej czy umiejętności. Jeśli zastanawiasz się, jak zainteresować swój zespół wyjściem integracyjnym i szukasz pomysłu, który ich jednocześnie zaskoczy i zainteresuje, Park Trampolin przychodzi z pomocą.

 

 • Trzy zestawy kart ASK ME . ASK ME to gra we właściwe pytania, które nie znają złych odpowiedzi. Dzięki nim osoby zaangażowane w grę mają szansę nie tylko lepiej się poznać, ale też lepiej zrozumieć i zbliżyć. Idealna zarówno jako gra rodzinna, jak i integracyjna w miejscu pracy.

2 MIEJSCE – pakiet nagród:

Zdjęcie na środku
 • 3 000 zł na przeżycia w Katalogu Marzeń
  Firma, która zajmie drugie miejsce w konkursie, otrzyma karty podarunkowe o łącznej kwocie 3 000 zł do serwisu Katalog Marzeń. Suma może zostać podzielona na kilka kart o dowolnych nominałach, które firma przeznaczy na prezenty lub nagrody dla pracowników, którzy będą mieli okazję spełnić swoje marzenia, np. o locie szybowcem, relaksującym masażu SPA czy kolacji sushi z bliskimi. Wybór należy do posiadacza karty, a przeżyć w serwisie jest blisko osiem tysięcy.

 

 • Osiem voucherów do Parku Trampolin „Kocham skakać” Vouchery do Parku Trampolin  będą wspaniałymi nagrodami dla pracowników. #KochamSkakać to przestrzeń do beztroskiej, aktywnej zabawy dla każdego, bez względu na poziom sprawności fizycznej czy umiejętności.

 

3 MIEJSCE – pakiet nagród:

Zdjęcie na środku
 • 1 000 zł na przeżycia w Katalogu Marzeń
  Dla firmy, która zajmie trzecie miejsce, otrzyma karty podarunkowe na łączną kwotę 1 000 zł do Katalogu Marzeń. Nagrodę podzielimy na wybraną liczbę kart o różnych (lub takich samych) nominałach, które można wykorzystać na wsparcie działań wellbeingowych, docenianie i nagradzanie pracowników. Nagroda pozwala na dowolne wybieranie przeżyć z całej oferty blisko 8000 opcji dostępnych w Katalogu Marzeń. Wśród nich znajdują się emocjonujące jazdy terenowe i loty, masaże i zabiegi SPA oraz vouchery do restauracji. Atrakcje dostępne są w całej Polsce.

 

 

Do 30 czerwca mamy dla Was specjalną zniżkę na prezenty!

Z okazji 13 edycji #HumanBE #2h4family – mamy specjalnie dla Was kod rabatowy od naszego Partnera – Katalogu Marzeń! Wystarczy wpisać w koszyku HumanBe2024 i dostaniecie 10% zniżki na prezenty w formie przeżyć! Uwaga: specjalnie dla Was ten kod łączy się z innymi promocjami (kod jest ważny do 30.06, obowiązują wykluczenia)!

Prawdziwymi zwycięzcami naszego konkursu #wellbeing są Wasi pracownicy i pracowniczki. Gratulujemy im takich wspaniałych miejsc pracy i pracodawców – #HumanBE #KulturaPracy!

Dziękujemy za Wasz udział w #HumanBE#2h4family #4human!

Uczestnicząc w akcji #2h4family pomagacie tworzyć nam przestrzeń do rozwoju człowieka we wszystkich obszarach ekosystemu społecznego. Dzięki temu razem z nami tworzycie zmianę społeczną!

 

Przystępując co roku do akcji “HumanBE – Dwie Godziny dla Rodziny/ Człowieka” stajecie się częścią Globalnego Ruchu Społecznego, który ma na celu promowanie idei świadomego życia, zdrowia emocjonalnego, zdrowych więzi, uważności na człowieka, a także redefinicję i odzyskanie terminu „rodzina”. Działamy w Polsce i poza jej granicami. Wraz z Humanites budujecie #HumanEconomy zarówno w Polsce, jaki i w skali globalnej.

Dlaczego powstała akcja #HumanBE #2h4family?

Wszyscy ludzie na całym świecie potrzebują relacji z najbliższymi: miłości, akceptacji, bezpieczeństwa, szacunku i zaufania.

 

Dzisiejsze życie w ciągłym pośpiechu i chęć pogodzenia wszystkich obowiązków nie sprzyja budowaniu rodzinnych więzi i zacieśnianiu relacji.

Nasza kampania od ponad dekady promuje potrzebę wielkiej społecznej zmiany kultury pracy i stylu życia, wspiera rozwój społecznych kompetencji, kluczowych z punktu widzenia rewolucji technologicznej.

Akcja – podkreślając potrzebę intencjonalnego dbania o relacje i bliskość, wspierając różnorodność – służy przeciwdziałaniu takim globalnym trendom jak: kryzys więzi, narastające zjawisko samotności, depresja, algorytmizacja życia. Zjawiska te wpływają na zdrowie psychiczne i fizyczne ludzi, a w efekcie na motywację do pracy i życia.

 

 

Dziękujemy partnerom naszej akcji i konkursu:

PARTNERZY KONKURSÓW

 

PARTNERZY

 

PATRON MEDIALNY