Wielka Społeczna Zmiana kultury pracy i stylu życia. Jak dołączyć do akcji #2h4family?

Głównym warunkiem dołączenia do programu #Human BE – #2h4family jest rejestracja firmy poprzez: formularz. Drugi warunek to zainspirowanie Pracownic i Pracowników, do zadbania o więzi z bliskimi. Żeby spędziły/spędzili te „symboliczne dwie godziny” wspólnie ze swoją rodziną, przyjaciółmi na dobrej rozmowie, najlepiej między-pokoleniowo!

 

Zdjęcie na środku

Jak dołączyć do akcji #2h4family? To bardzo proste!

Dołącz:

 

  • PO PIERWSZEPowiadom Zarząd, działy: HR, CSR, ESG i do 15 maja zarejestruj swoją firmę, wypełniając ten formularz.

 

  • PO DRUGIE15 maja zachęć Pracownice i Pracowników, żeby spędziły/spędzili te „symboliczne dwie godziny” wspólnie ze swoją rodziną. Zainspiruj ich: wykorzystaj gotowe materiały z naszej strony, znajdziesz je tu.

 

a dodatkowo:

 

  • PO TRZECIEdaj Pracownikom dwie godziny wolnego, aby mogli spędzić czas z rodziną. To nie jest obowiązkowe, ale ponad 90% firm biorących udział w akcji tak robi. Sugerujemy, żeby zrobić to w okolicach 15 maja w Międzynarodowy Dzień Rodzin. Natomiast wybór należy do Ciebie, równie dobre daty to 1 czerwca, 1 września i inne. Możesz też ustalić z każdą osobą oddzielnie, kiedy odbierze swoje #2h4family.

 

I na tym KONIEC!

Reszta punktów programu jest nieobowiązkowa, choć bardzo zachęcamy!

 

  • PO PIĄTEzachęć Twój Zespół do udziału w naszych konkursach z nagrodami. Informacje na ich temat opublikujemy już wkrótce!

 

  • PO SZÓSTEzdaj nam relację z tego, jak Twoja Firma celebrowała 2h4family. Nagradzamy najciekawsze realizacje! Zobacz ubiegłorocznych laureatów konkursu na realizację akcji Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka: tu.

 

  • PO SIÓDME – zachęć partnerów, kontrachentów zagraniczne oddziały firmy, aby dołączyli do kampanii. W ten sposób staniesz się Ambasadorem #2h4family!
Zdjęcie po lewej stronie

Dołącz do nas i razem z nami twórz Wielką Społeczną Zmianę kultury pracy i stylu życia! By być razem, a nie obok siebie w domu i w pracy!

 

Czy wiesz, że w akcji #24family uczestniczą firmy z 59 krajów? To oznacza, że nasza kampania jest celebrowana w co trzecim państwie na świecie! W akcji biorą udział tysiące firm, czyli miliony pracowników i pracownic wraz z rodzinami.

2h4family to także coroczne spotkania z biznesem. Wokół akcji „Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka” skupieni są pracodawcy – liderzy i pionierzy Wielkiej Społecznej Zmiany kultury pracy i stylu życia. Zobaczcie, jak w gronie biznesu świętowaliśmy sukcesy #2h4family #2h4human.

 

Materiały informacyjne:

Spotkanie z biznesem w roku 2022

Spotkanie z biznesem w roku 2023.