„Walka o talenty i dobrostan pracowników w dobie AI”

03 października bieżącego roku Instytut Humanites zorganizował konferencję dla Pracodawców: „Walka o talenty i dobrostan pracowników w dobie AI. Pierwsza globalna akcja wellbeing z Polski”.

Dziękujemy Państwu za udział w konferencji!

Zdjęcia do pobrania: 
Poranna kawa

Panel 

Wręczenie dyplomów

Wspólne zdjęcie

Gratulujemy laureatom tegorocznego konkursu na realizację akcji Dwie Godziny dla Rodziny dla Człowieka!

Zdjęcie na środku
Zdjęcie na środku

Konferencja dotyczyła polskiej globalnej akcji Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka, w którą od 2012 roku, zaangażowało się ponad 2000 firm z 59 krajów na całym świecie, od Europy po Australię. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Partnera konferencji – Fundacji Crido.

Zwrot w stronę człowieczeństwa w świecie AI i rewolucji technologicznej to klucz do przeciwdziałania kryzysowi człowieka, więzi międzyludzkich w dobie sztucznej inteligencji. Wpływowi rewolucji technologicznej AI na rzeczywistość i jej konsekwencjach dla pracowników i pracodawców był poświęcony dyskusyjny.


Panel dyskusyjny

Podsumowanie akcji #2h4family #2h4human

Rozdanie nagród w konkursie na realizację akcji 2023

Plan wydarzenia:

– Wręczenie nagród w konkursie na najlepszą realizację akcji #2h4family w roku 2023.
– Panel dyskusyjny  Walka o talenty i dobrostan w dobie AI
, który poprowadził dziennikarz i publicysta Dariusz Bugalski. W panelu wzięli udział przedstawiciele i przedstawicielki m.in.: Orange Polska, Bibby Financial Services, Instytut Humanites, Crido, AIESEC Polska. 

– Podsumowanie wypływu i efektów akcji w 2023 roku,

– Wprowadzenie do kolejnej, XIII edycji akcji, w której skupimy się na temacie marzeń.

  • Na konferencji gościli przedstawiciele firm, które poprzez swoje zaangażowane a także popularyzację kampanii w Polsce i za granicą przyczyniły się do rozwoju i międzynarodowego sukcesu akcji. Praktyki tych firm z zakresu ESG, CSR i kultury dobrostanu stanowią doskonałe benchmarki dla organizacji, które chcą rozwijać takie programy. 
  • Konferencja to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozmowy na temat celów i wyzwań stojących przed liderami biznesu i kadrą zarządzającą.
  • Gośćmi wydarzenia byli m.in.: prezesi, dyrektorzy, managerowie, dziennikarze, pracownicy odpowiedzialni za HR, marketing, komunikację, promocję, patroni medialni, partnerzy akcji, ambasadorzy akcji, laureaci konkursu. 

Udział w konferencji jest wyłącznie na zaproszenie Organizatora. Firmy zainteresowane wydarzeniem prosimy o bezpośredni kontakt mailowy: katarzyna.lorenz(at)humanites.pl oraz telefon: +48 505 017 957

Miejsce

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji CRIDO, Partnera wydarzenia.
Adres: ulica Towarowa 28, Warszawa
Sala: Sky Office, 13-te piętro

 

Zdjęcie po lewej stronie

Instytut Humanites szacuje, że beneficjentami akcji #2h4family, która w ciągu ostatnich lat przekształciła się w Globalny Ruch na Rzecz Wielkiej Społecznej Zmiany kultury pracy i stylu życia, jest już 3 000 000 pracownic i pracowników.

Wokół akcji „Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka” skupieni są pracodawcy – liderzy i pionierzy Wielkiej Społecznej Zmiany kultury pracy i stylu życia. 

Partnerzy

PARTNER WYDARZENIA:

 

PARTNERZY KAMPANII:

 

PARTNERZY
PARTNERZY KONKURSÓW

Udział w konferencji jest wyłącznie na zaproszenie Organizatora. Firmy zainteresowane wydarzeniem prosimy o bezpośredni kontakt mailowy. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o kontakt w sprawie akredytacji dla mediów:

katarzyna.lorenz(at)humanites.pl
+48 505 017 957

Do zobaczenia!
Zespół Instytutu Humanites

 

Spotkanie z mediami i biznesem w roku 2022

Ubiegłoroczne spotkanie w gronie Partnerów, Ambasadorów akcji oraz zaangażowanych przez lata firm – pionierów wielkiej społecznej zmiany kultury pracy i stylu życia. Wraz z Gośćmi, Gościniami z biznesu, mediami świętowaliśmy międzynarodowy sukces kampanii Dwie Godziny dla Rodziny/dla Człowieka, czytaj więcej>>

 

Zdjęcie na środku