„Walka o talenty i dobrostan pracowników w dobie AI”

03 października bieżącego roku Instytut Humanites organizuje konferencję dla Pracodawców: „Walka o talenty i dobrostan pracowników w dobie AI. Pierwsza globalna akcja wellbeing z Polski”.

Zdjęcie na środku

Konferencja dotyczy będzie polskiej globalnej akcji Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka, w którą od 2012 roku, zaangażowało się ponad 2000 firm z 59 krajów na całym świecie, od Europy po Australię. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Partnera konferencji – Fundacji Crido.

Zwrot w stronę człowieczeństwa w świecie AI i rewolucji technologicznej to klucz do przeciwdziałania kryzysowi człowieka w dobie sztucznej inteligencji. Wpływowi rewolucji technologicznej AI na rzeczywistość i jej konsekwencjach dla pracowników i pracodawców tego dnia będzie poświęcony dyskusyjny.

Plan wydarzenia:

– Wręczenie nagród w konkursie na najlepszą realizację akcji #2h4family w roku 2023.
– Panel dyskusyjny  Walka o talenty i dobrostan w dobie AI
, który poprowadzi dziennikarz i publicysta Dariusz Bugalski. W panelu wezmą udział przedstawiciele i przedstawicielki m.in.: Orange Polska, Bibby Financial Services, Instytut Humanites, Crido, AIESEC Polska. 

– Podsumowanie wypływu i efektów akcji w 2023 roku,

– Wprowadzenie do kolejnej, XIII edycji akcji, w której skupimy się na temacie marzeń.

  • Na konferencji gościć będą przedstawiciele firm, które poprzez swoje zaangażowane a także popularyzację kampanii w Polsce i za granicą przyczyniły się do rozwoju i międzynarodowego sukcesu akcji. Praktyki tych firm z zakresu ESG, CSR i kultury dobrostanu stanowią doskonałe benchmarki dla organizacji, które chcą rozwijać takie programy. 
  • Konferencja to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozmowy na temat celów i wyzwań stojących przed liderami biznesu i kadrą zarządzającą.
  • Gośćmi wydarzenia będą m.in.: prezesi, dyrektorzy, managerowie, dziennikarze, pracownicy odpowiedzialni za HR, marketing, komunikację, promocję, patroni medialni, partnerzy akcji, ambasadorzy akcji, laureaci konkursu. 

Udział w konferencji jest wyłącznie na zaproszenie Organizatora. Firmy zainteresowane wydarzeniem prosimy o bezpośredni kontakt mailowy: katarzyna.lorenz(at)humanites.pl oraz telefon: +48 505 017 957

Miejsce

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji CRIDO, Partnera wydarzenia.
Adres: ulica Towarowa 28, Warszawa
Sala: Sky Office, 13-te piętro

 

Zdjęcie po lewej stronie

Instytut Humanites szacuje, że beneficjentami akcji #2h4family, która w ciągu ostatnich lat przekształciła się w Globalny Ruch na Rzecz Wielkiej Społecznej Zmiany kultury pracy i stylu życia, jest już 3 000 000 pracownic i pracowników.

Wokół akcji „Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka” skupieni są pracodawcy – liderzy i pionierzy Wielkiej Społecznej Zmiany kultury pracy i stylu życia. 

Partnerzy

PARTNER WYDARZENIA:

 

PARTNERZY KAMPANII:

 

PARTNERZY
PARTNERZY KONKURSÓW

Udział w konferencji jest wyłącznie na zaproszenie Organizatora. Firmy zainteresowane wydarzeniem prosimy o bezpośredni kontakt mailowy. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o kontakt w sprawie akredytacji dla mediów:

katarzyna.lorenz(at)humanites.pl
+48 505 017 957

Do zobaczenia!
Zespół Instytutu Humanites

 

Spotkanie z mediami i biznesem w roku 2022

Ubiegłoroczne spotkanie w gronie Partnerów, Ambasadorów akcji oraz zaangażowanych przez lata firm – pionierów wielkiej społecznej zmiany kultury pracy i stylu życia. Wraz z Gośćmi, Gościniami z biznesu, mediami świętowaliśmy międzynarodowy sukces kampanii Dwie Godziny dla Rodziny/dla Człowieka, czytaj więcej>>

 

Zdjęcie na środku