Wyniki konkursu na przeprowadzenie Akcji w firmie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i czas poświęcony na przygotowanie prezentacji. Czytanie i podglądanie jak przeprowadziliście Akcję Dwie Godziny dla Rodziny było dla nas przyjemnością, inspiracją do kolejnych działań i porcją wzruszeń. Z roku na rok skala Akcji rośnie, dołączają nowe firmy, tysiące pracowników dowiadują się o Idei Akcji. To, że możemy zobaczyć jak to robicie, dowiedzieć się dlaczego dołączacie do Akcji, zobaczyć jak przebiegła i jak bardzo zaangażowani jesteście – Wy, koordynatorzy Akcji w firmach, i pracownicy firm – to dla nas największa inspiracja i motywacja do rozwijania naszej wspólnej Akcji.
Teraz wiemy, że formuła konkursu będzie stałym elementem Akcji Dwie Godziny dla Rodziny.

Z przyjemnością ogłaszamy listę nagrodzonych:

  • Miejsce 1 – firma ZWAE (Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych)
    [Nagroda: Warsztaty w firmie dla max 20 osób na temat integracji życia zawodowego i prywatnego i 3 zaproszenia na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019]
  • Miejsce 2 – VEOLIA CUW
    [Nagroda: 2 zaproszenia na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019 plus zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME]
  • Miejsce 3 – TAURON CIEPŁO
    [Nagroda: 1 zaproszenie na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019]

Zespół Fundacji Humanites docenił poszczególne firmy za:
– firmę ZWAE, która weszła do Akcji w „wysokiego C”, za stworzenie własnej Gry „Odkryj z nami Pomorze” oraz za zainspirowanie się Ideą Akcji i wprowadzenie letniego czasu pracy, pozwalającego na lepsze zaplanowanie czasu z rodziną – BRAWO!!!
– firmę Veolia, za wejście do Akcji za sprawą inicjatywy pracownika zgłoszonej w portalu inicjatyw pracowniczych ?
– firmę Tauron Ciepło za ciekawą i profesjonalną komunikację z pracownikami i zachęcenie pracowników do podzielenia się osobistymi, rodzinnymi przeżyciami.

GRATULUJEMY!

Oto nagrodzone prezentacje: