KONKURS NA PRZEPROWADZENIE AKCJI W FIRMIE

Wygraj warsztaty dotyczące integracji życia zawodowego i prywatnego dla Twojej firmy i zaproszenia na unikalną konferencję: „PRZYSZŁOŚĆ LIDERA I PRZYWÓDZTWA” w 2019 roku!

Fundacja Humanites, organizator akcji Dwie Godziny dla Rodziny, ogłasza konkurs na przeprowadzenie VII edycji Akcji w firmie. Jednym z warunków udziału w Akcji jest podzielenie się z nami jej przebiegiem w firmach. W tym roku chcemy pójść o krok dalej – ogłaszamy konkurs na najfajniej przeprowadzoną akcję! Jury składające się z pracowników fundacji dokona subiektywnej oceny. Choć nie o oceny tu chodzi, a o tworzenie coraz lepszej jakości naszej akcji i dzielenie się nią z innymi.

Nagrodzimy tych, którzy z pasją pokażą nam co działo się w ich firmach w ramach tegorocznej Akcji.

Nagrody to:

  1. Miejsce 1 – Warsztaty w firmie dla max 20 osób na temat integracji życia zawodowego i prywatnego (czas trwania 2,5h, termin do ustalenia, jednak nie później niż do końca 2018 r. (salę zapewnia nagrodzony, materiały organizator) i trzy zaproszenia na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019.
  2. Miejsce 2 – dwa zaproszenia na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019 plus zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME.
  3. Miejsce 3 – jedno zaproszenie na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019.

 

Do 10 lipca czekamy na Wasze prezentacje zrobione wg. załączonego wzoru. Niech nie ogranicza Was liczba slajdów – piszcie i dołączajcie wszystko co wartościowe.

Prezentacja / podsumowanie jest dla nas ważne – chcemy wiedzieć co dzieje się w Waszych firmach, po drugiej stronie komunikacji – my piszemy, tworzymy, zapraszamy i inspirujemy. Pokażcie nam czy i jak to działa. Podzielcie się z nami Waszymi doświadczeniami i sugestiami.

Znamy już motto przyszłorocznej edycji – Małe i duże rodzinne podróże. Już dziś można zacząć przygotowania do kolejnej edycji ?

 

Załączniki:

Regulamin konkursu
Wzór prezentacji