ASK ME. Zapytaj mnie, a ja zapytam Ciebie

Co roku są inne, ale te z poprzednich lat też można zakupić. Tworzą je także Wasi Pracownicy i Pracownice – podczas każdej edycji #2h4family organizujemy konkurs na motyw przewodni przyszłorocznej akcji. Zawartość kolejnej talii inspirowana jest właśnie tym motywem.

NOWOŚĆ! Najnowsza edycja kart jest już dostępna w naszym sklepie: KUP TERAZ ASK ME #2023

 

Zdjęcie na środku

Karty ASK ME zawierają nietuzinkowe pytania, których być może nigdy nie zadaliście Waszej Rodzinie i Przyjaciołom. Tymczasem odpowiedzi mogą Was bardzo zaskoczyć. To narzędzie międzypokoleniowej integracji w domu i w pracy!

  • Jakie masz wspomnienia ze swojej pierwszej w życiu prywatki?
  • Jaka jest Twoja ulubiona piosenka? A piosenka Twojej babci?
  • Jak miało na imię pierwsze zwierzątko, którym się opiekowałaś?

To tylko przykładowe pytania uczące ciekawości, współpracy, słuchania. Więcej znajdziecie w taliach ASK ME, które są nie tylko wspaniałym sposobem wspólnego spędzania czasu, ale też idealnym prezentem dla Waszych Pracownic i Pracowników.

 

 

Ile sztuk potrzebuję?
Zachęcamy, by zamawiać karty po kilka – kilkanaście sztuk dla firmy, by dać je w prezencie swoim pracownikom. Niektóre firmy kupują karty dla wszystkich zatrudnionych osób.

Wersje językowe
Karty występują w edycji angielskiej. Podaruj je swoim obcojęzycznym pracownikom, zaproponuj grę w zagranicznym oddziale swojej firmy lub wykorzystaj je do komunikacji w języku angielskim lub nauki angielskiego z rodziną.

Obejrzyj film jak grać: