Informacja Prasowa 2024 #HumanBE, Dwie Godziny dla Rodziny, dla Człowieka

Kryzys samotności, rozwój sztucznej inteligencji: jak budować ważne kompetencje, motywować pracowników i zatrzymać talenty w firmie? Instytut Humanites z zaproszeniem do udziału w największej polskiej akcji wellbeing dla pracodawców! 

Informacja Prasowa –  pobierz plik

 

 

 

 

W maju tego roku odbędzie się 13. edycja akcji „HumanBE – Dwie Godziny Dla Rodziny/dla Człowieka”, organizowanej przez Instytut Humanites – Człowiek i Technologia.

  • Link do formularza zgłoszenia, do 15 maja można zarejestrować swoje przedsiębiorstwo i wziąć udział w tegorocznej edycji 

W ciągu ostatnich kilkunastu lat – do tego powstałego w Polsce- międzynarodowego ruchu na rzecz bliskości, zmiany kultury pracy i stylu życia dołączyło ponad 3000 firm z 59 krajów na całym świecie. Co roku akcji towarzyszy inny motyw przewodni, ukierunkowany na wagę bliskości w domu i w pracy.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: Wielkie marzenia łączą pokolenia

Pierwsi ambasadorowie tegorocznej kampanii to Krzysztof Wielicki, jeden z najwybitniejszych himalaistów świata oraz Jan („Jasiek”) Mela, polski podróżnik i działacz społeczny, najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w jednym roku.

Partnerzy akcji: Autopay, Bibby Financial Services, Dell Technologies Polska, Fundacja Liderek Biznesu, Great Place to Work, Katalog marzeń, Kocham Skakać, LIBRUS, Lider SHE, Orange Polska, Reputacja, Storck, ThinkTank.

Partner mediowy: Grupa Wirtualna Polska.

 

Organizator Akcji „HumanBE – 2h4family”
Instytut Humanites – Człowiek i Technologia jest Think&Do Tankiem, który od 2010 roku działa na rzecz zrównoważonego rozwoju kapitału społecznego. Misją Instytutu Humanites jest świadomy, szczęśliwy, otwarty poznawczo, proaktywny i wrażliwy społecznie człowiek. Programy dla biznesu Instytutu Humanites służą firmom jako gotowe do wdrożenia projekty z obszaru ESG i sustainable development.

 

Kontakt: Katarzyna Lorenz, Dyrektorka komunikacji i PR Instytutu Humanites
tel.: +48 505 017 957, mail: katarzyna.loren(at)humanites.pl

 

Instytut Humanites – Człowiek i Technologia od 2010 roku w systemowy sposób działa jako think&DO tank na rzecz zrównoważonego rozwoju, a szczególnie rozwoju kapitału społecznego, ujmując tematykę człowieczeństwa i technologii w szerokim kontekście obejmującym m.in. biznes, edukację, kulturę, media i rodzinę w oparciu o autorski model „Wioski” Rozwoju Ekosystemu Społecznego™ oraz Model Spójnego Przywództwa™. Instytut jako jeden z pierwszych sygnalizował wpływ meta zjawisk, takich jak: kryzys więzi rodzinnych, samotność, infodemia czy algorytmizacja życia człowieka, na długoterminowy rozwój gospodarczy, motywację oraz zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi. Od dekady promuje rozwój świadomego i wewnętrznie sterowalnego człowieka umiejącego sprostać wyzwaniom, które niesie technologiczna i społeczna rewolucja. Jest także twórcą Centrum Etyki Technologii. Inicjator corocznej kampanii „Dwie Godziny dla Rodziny” – Dwie Godziny dla Człowieka, działa na rzecz rozwoju kluczowych kompetencji poprzez systemową zmianę w zakresie przywództwa w edukacji tworząc Akademię Przywództwa Liderów Oświaty – Pierwszy w Polsce Program rozwoju przywództwa w edukacji, wdraża w biznesie ideę Spójnego Przywództwa™, opartą na wielowymiarowym rozwoju lidera 
i jego zespołu. Organizator corocznych konferencji dla Liderów Biznesu: Spójne Przywództwo™. Człowiek i Technologia. Humanites od ponad dekady wspiera budowanie wysokiej kultury zarządzania, gdzie biznes realizuje swoje cele, a ludzie odnajdują poczucie sensu.

 

HumanBE/ 2h4family jest jednym z kluczowych systemowych projektów Instytutu Humanites, obok takich projektów jak: Akademia Przywództwa Liderów Oświaty #APLO, Centrum Etyki Technologii czy cyklicznej konferencji dla Liderów Biznesu „Spójne Przywództwo. Człowiek i Technologia, która w 2023 roku miała X edycję.