Z pasjami przez pokolenia

Zdjęcie na środku

Jaka jest Twoja pasja?
Jedna z nas, zawodowo zajmując się marketingiem, w wolnych chwilach majsterkuje razem z mężem. Razem wyremontowali kampera do wspólnych podróży. Inna, na co dzień znana jako Pani Prezes, kiedy tylko może, szuka wytchnienia, eksplorując pustynie. Jeszcze jedna zarabia pieniądze jako dziennikarka i copywriterka, ale gdy tylko przychodzi jesień, z całą czteropokoleniową rodziną zbiera grzyby w polskich lasach. Nieobce są nam także pasje muzyczne. Kolega zmagający się z etycznymi wyzwaniami technologii po godzinach mierzy się z gitarą elektryczną. Czasem przykręca potencjometr, by zachęcić domowników do śpiewania przy świątecznym stole.

A Ty? A Osoby z Twojej Firmy?

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym pasjonują się Twoi Pracownicy i Twoje Pracownice tegoroczna edycja kampanii „Dwie Godziny dla Rodziny / dla Człowieka” może być doskonałą okazją, żeby się dowiedzieć.
Jeśli w Twojej Organizacji znacie dobrze swoje hobby – tym lepiej! Macie mnóstwo materiałów, żeby uczynić tę edycję barwną i różnorodną.

Zdjęcie po lewej stronie

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wzajemnego wzbogacania się. Najlepiej międzypokoleniowo!

Rokrocznie organizujemy Dwie Godziny dla Rodziny pod innym hasłem, zachęcającym do podejmowania różnych aktywności wspólnie z bliskimi. Zobacz poprzednie edycje: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017

Dołącz do naszych Partnerów!
Skontaktuj się z nami:
katarzyna.lorenz(at)humanites.pl