Hasła przewodnie obecnej i kolejnej edycji Kampanii "Dwie Godziny dla Rodziny/Czlowieka"#2022 i #2023

Co rok nasza inicjatywa, na rzecz zbliżania ludzi w domu i w pracy, ma inny motyw przewodni, wokół którego budujemy narrację zachęcając do międzypokoleniowego odkrywania siebie nawzajem w środowisku pracy i w naszych rodzinach.

 

UWAGA, UWAGA hasło XII edycji akcji #2h4family, na rok 2023 brzmi:
Z PASJAMI PRZEZ POKOLENIA – jego autorką jest Pani Aleksandra Tokarzewska.

Zdjęcie na środku

Dowiedz się, jak brzmiało hasło edycji #2022:

W tym roku motto przewodnie miało brzmieć „Nasi Pupile i wspólne chwile”, bo wygrało ono w konkursie uczestników naszej kampanii na motto na rok #2022. Zwykle hasło wyłonione w konkursie przyświecało akcji na kolejny rok. Szczegóły konkursu.

Nasza akcja jest dedykowana Rodzinie i Człowiekowi.
Dla wielu ludzi i rodzin świat zmienił się niemal z dnia na dzień. W tym trudnym czasie wojny u naszego sąsiada, szczególnie istotne jest wsparcie, które otrzymujemy od bliskich, także wsparcie jakim my obdarzamy innych. Polacy i Polki zdali egzamin z Człowieczeństwa udzielając pomocy i goszcząc uciekinierów z Ukrainy.

W związku z wydarzeniami w Ukrainie zdecydowaliśmy się rozszerzyć motto tegorocznej edycji. Powróciliśmy do pierwotnego sensu naszej akcji: Dwie Godziny dla Rodziny. Dla Człowieka.

To są fundamentalne kwestie, które zawsze były u źródeł akcji “2 Godziny dla Rodziny. Dla Człowieka”.  Dzielcie się dobrymi emocjami, dbajcie o więzi, bliskość. Okazujcie sobie uczucia, zrozumienie i empatię

A co z pupilami?
To nie znaczy, że nie będziemy mówić o zwierzętach domowych w tym roku. Przecież nasi pupile są pełnoprawnymi członkami naszych rodzin, dobrymi przyjaciółmi.  Zachęcają nas do aktywności, kształtują poczucie odpowiedzialności i troski, umacniają więzi. W tym roku propozycje akcji #2h4family będą nawiązywały do ogólnego przekazu akcji a nie tylko do aktywności z naszymi pupilami.

Zdjęcie po lewej stronie

Przede wszystkim: w tym roku zadbajcie
o siebie i o Waszych bliskich!

Rokrocznie organizujemy Dwie Godziny dla Rodziny pod innym hasłem, zachęcającym do podejmowania różnych aktywności wspólnie z bliskimi. Zobacz poprzednie edycje: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017