Zagrajcie w karty ASK ME!

NOWOŚĆ! Najnowsza edycja kart jest już dostępna w naszym sklepie: KUP TERAZ ASK ME #2023

W tym roku hasło naszej kampanii brzmi: „Z pasjami przez pokolenia”, wiele pytań kart opartych jest na tym motywie.

 

To integracyjna gra, która angażuje nie tylko wszystkich członków rodziny lecz także grono znajomych w pracy. Odpowiadajcie na pytania, uczące ciekawości, współpracy, słuchania, kształtujące postawy empatyczne. Wzmacniajcie międzypokoleniowe więzi z rodziną i poznawajcie lepiej siebie w pracy.

Gra ASK ME jest okazją, by w niebanalny i wesoły sposób dotknąć tematów, których nie poruszamy na co dzień.

Codzienna komunikacja opiera się na omawianiu bieżących wydarzeń. Nie uwzględnia ona nazwania najgłębszych uczuć i pragnień. Brakuje nam czasu, żeby wspólnie wspominać i marzyć, często nie chodzi nawet o czas ale i odpowiedni kontekst, okazję do rozmowy. Zwłaszcza, gdy czujemy, że oddalamy się od siebie. Kiedy np. spytać dorastające dziecko o marzenia, gdy ono żyje już w innym świecie? Jak to zrobić, żeby zechciało odpowiedzieć?

 

Zamów karty ASK ME

 

Wybierz edycję kart ASK ME

 

Zdjęcie na środku
  • Czas jest jednym z najcenniejszych zasobów, stale jest go za mało, ciągle gdzieś się spieszymy, a najważniejsze sprawy często odkładamy na później. Mamy wiele ról, obowiązków, zainteresowań i innych zobowiązań. Czasu nie da się rozciągnąć, ale możemy zadbać o jego jakość.
  • Pytania sprawiają, że odkrywamy na nowo, otwieramy się, zbliżamy się do siebie. Karty inspirują do ciekawych rozmów i w domu i w pracy! W grze ASK ME to ciekawość dyktuje warunki: Co inspiruje mojego męża? Co czuje moja żona? Jaki jest mój syn? Jak wygląda świat oczami mojej córki? Czego pragnie dziadek? Za czym tęskni babcia? O czym marzy moja koleżanka z działu? Co wspomina mój szef?
  • Zadania z kart to zaproszenie do wspólnej zabawy rodzinnej lub zespołowej, gdzie doświadczamy współpracy i radości, budujemy relacje, dzielimy się doświadczeniem i kolekcjonujemy wspólne przeżycia.

DLA KOGO?
Czterolatków, nastolatków, rodziców, dziadków, kuzynów, cioć i wujków. Po prostu dla całej rodziny. To także świetny sposób na lepsze poznanie się i zbliżenie osób w pracy – spotkanie człowiek – człowiek a nie tylko stanowisko – stanowisko:)!

PO CO?
Aby tworzyć atmosferę bliskości, pogłębiać komunikację i relacje z rodziną, odnaleźć wspólne zainteresowania, rozmawiać o marzeniach, potrzebach, wspomnieniach. A wszystko to po to, abyśmy czuli się kochani.

DODATKOWE KORZYŚCI

  • Lepsze poznawanie siebie
  • Rozwój samoświadomości
  • Ćwiczenie komunikacji
  • Rozwijanie współpracy

Ile sztuk potrzebuję?
Zachęcamy, by zamawiać karty po kilka – kilkanaście sztuk dla firmy, by dać je w prezencie swoim zespołom pracowniczym. Jedna talia kart kosztuje tylko 18 zł!

Wersje językowe
Karty występują w edycji angielskiej. Podaruj je swoim obcojęzycznym pracownikom, zaproponuj grę w zagranicznym oddziale swojej firmy lub wykorzystaj je do komunikacji w języku angielskim lub nauki angielskiego z rodziną.

 

Karty ASK ME to świetny prezent dla pracowników i ich rodzin! Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin możecie podarować im nie tylko 2 godziny, ale również tę grę! Już wkrótce udostępnimy nową edycję kart #2022!

Obejrzyj film jak grać:

 

Zdjęcie po lewej stronie

Kupując karty ASK Me wspierasz ideę Globalnego Ruchu na Rzecz Bliskości Dwie Godziny dla Rodziny. W ostatnich latach dołączyły do nas firmy z 18 krajów! Przychody uzyskane ze sprzedaży wspierają działalność Instytutu Humanites!

Czy wiecie, że te karty tworzą pracownicy?
To oni wymyślają motyw przewodni akcji na kolejny rok w organizowanym przez nas konkursie, a my drukujemy nową talię kart inspirowaną tym właśnie motywem! W następnej edycji wokół tego hasła budujemy bliskość.