Kampania #2023 - 12 edycja akcji 2h4family

Zapraszamy do udziału w akcji Dwie Godziny dla Rodziny / Człowieka.

Rejestracja jest ciągle aktywna: formularz rejestracji

Tegoroczne motto brzmi Z pasjami przez pokolenia. Zainspirujcie pracowników do spędzenia tych przysłowiowych „dwóch godzin” z bliskimi osobami w sposób budujący relacje, zwłaszcza te międzypokoleniowe – z wnukami, dziadkami, bliższą i dalszą rodziną – na dobrej rozmowie, wspomnieniach i pielęgnowaniu wspólnych pasji.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Obrazki i bannery, a także gotowe teksty do komunikacji z pracownikami i w Waszych kanałach.
MATERIAŁY DO KOMUNIKACJI

POMYSŁY NA AKCJĘ W FIRMIE 


Atrakcje, aktywności, w centrum których znajdą się relacje międzyludzkie, międzypokoleniowość, dbałość o więzi i zapobieganie samotności.

JAK ROBIĄ TO INNE FIRMY

 

ZAINSPIRUJCIE PRACOWNIKÓW!

Zaproś pracowników do akcji, zainspiruj ich, aby spędzili czas w domu i pracy na dobrej rozmowie, wspomnieniach, najlepiej międzypokoleniowo! Inspiracje znajdziecie tutaj: INSPIRACJE

Najnowsze karty ASK ME

Karty ASK ME zawierają nietuzinkowe pytania, których być może nigdy nie zadaliście Waszej Rodzinie i Przyjaciołom. To międzypokoleniowa gra, w która można grać i w domu i w pracy. Pytania uczą ciekawości, współpracy, słuchania. Gra kształtuje postawy empatyczne i sprzyja integracji międzypokoleniowej. Karty inspirują do ciekawych rozmów.
42 karty z pytaniami i 10 kart z zadaniami.

KUP TERAZ

 Budujecie wraz z Humanites #HumanEconomy w Polsce i globalnie!

Z roku na rok akcja rośnie: jest to sukces nie tylko nasz, ale wszystkich odpowiedzialnych Pracodawców, którzy tak jak Wy starają się razem z nami budować kulturę umożliwiającą pracownikom realizowanie się we wszystkich ich rolach – zawodowych i prywatnych.