Zostań Partnerem Akcji Dwie Godziny dla Rodziny

Miarą prawdziwego sukcesu w życiu jest zarówno wynik firmy, jak i jakość życia osób ten wynik tworzących.


Ważnych celów społecznych nie można osiągnąć bez współpracy. Dlatego serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami międzynarodowego ruchu na rzecz głębokich relacji.
Wierzymy w to, że biznes jest kluczową siłą zmiany społecznej, dlatego akcja Dwie Godziny dla Rodziny skierowana jest do Pracodawców, a za ich pośrednictwem do ich pracowników wraz z rodzinami. Akcja istnieje od siedmiu lat, z roku na rok jej skala rośnie, w zeszłym roku spontanicznie przekroczyła granice Polski i ma potencjał stać się międzynarodową kampanią społeczną.
Zapraszamy firmy, którym bliska jest idea Akcji, do dołączenia do grona Partnerów i kreowania z nami międzynarodowej kampanii społecznej, która zbliża ludzi.
Jeśli ambicją Twojej firmy jest odnosić sukcesy finansowe, a także sukcesy w kwestiach zaangażowania społecznego to spontaniczne inicjatywy dobroczynne, akcje zbiórkowe i pojedyncze eventy nie wystarczą. Trzeba umieć patrzeć na społeczeństwo z perspektywy kolejnych 50 – 100 lat.

Przeczytaj naszą propozycję współpracy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona firm, które mierzą swój sukces zarówno wynikiem finansowym jak i wpływem społecznym (kliknij na grafikę poniżej).