Novo Nordisk o Akcji

Jakub Tymul o Akcji

2 godziny dla rodziny – co to dla nas oznacza? Z jednej strony jesteśmy o 2 godziny krócej w pracy, jednak to nie to jest najistotniejsze. Ten czas przypomina nam, w zabieganej codzienności, dla kogo tak pędzimy i po co to wszystko robimy.

Każdego dnia wykonujemy liczne zadania i wywiązujemy się z codziennych obowiązków, taki dodatkowy czas i idea to moment na „przebudzenie” nas w pędzie dnia codziennego oraz do chwili refleksji nad naszymi relacjami z najbliższymi.

Akcja daje szanse, by na chwilę zatrzymać się i spojrzeć „z boku” na to, co jest tak naprawdę ważne – a to właśnie nasza najbliższa rodzina. Te 2 godziny to bardziej symbol – niż literalny czas. Jak można je wykorzystać? Wyjść WSPÓLNIE do kina, czy też do restauracji na WSPÓLNY posiłek, a może WSPÓLNA wycieczka w plener? WSPÓLNIE – to klucz do tego jak możemy zadbać o naszych najbliższych, gdyż zadając sobie pytanie, ile czasu dziennie oglądamy telewizję, siedzimy przed komputerem, czy tez spędzamy czas na dojazd do pracy – czy 2 godziny na WSPÓLNE chwile z rodziną to dużo?

Akcję postrzegam, jako przyczynek do refleksji i zastanowienia się, czy czasem tak mało – to dla nas wszystkich tak dużo! Pamiętajmy i dbajmy o naszych najbliższych. Cieszę, że firma Novo Nordisk dołączyła po raz kolejny do akcji i wspiera inicjatywy, które wzmacniają relacje rodzinne – dobry, efektywny i zadowolony pracownik to przede wszystkim szczęśliwy i spełniony rodzinnie człowiek!

Jakub Tymul, Novo Nordisk