KONKURS NA REALIZACJĘ AKCJI #2022 ROZSTRZYGNIĘTY!

Zdjęcie na środku

Ogłaszamy wyniki konkursu na realizację akcji „Dwie Godziny dla Rodziny/ dla Człowieka” w roku 2022: 

Drodzy Pracodawcy, dziękujemy Wam za zgłoszone prace. jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, pomysłów na celebrację akcji #2h4family. Gratulujemy Laureatom konkursu!

 

I MIEJSCE: Alexander Mann Solutions (AMS) 

II MIEJSCE: KGHM Polska Miedź

III MIEJSCE: Burda Media Polska

 

WYRÓŻNIENIA:

Signify
Intrum
Vanity Style
Leśny Zakątek 

 

Gratulujemy wszystkim Pracodawcom, którzy przesłali nam zgłoszenia konkursowe!
Dziękujemy Wam, że pomagacie tworzyć nam przestrzeń do rozwoju człowieka, aby rozwijał się on we wszystkich obszarach ekosystemu społecznego. Dzięki temu pomagacie nam wpływać na zmianę społeczną! Realizując co rok akcję “Dwie Godziny dla Rodziny” jesteście częścią Globalnego Ruchu Społecznego poprzez promowanie ideę świadomego życia, zdrowia emocjonalnego, zdrowych więzi, uważności człowieka i wartości rodzinnych w Polsce i poza jej granicami. Wraz z Humanites budujecie #HumanEconomy w Polsce i globalnie! 

 

Nasza kampania od ponad dekady promuje potrzebę wielkiej społecznej zmiany kultury pracy i stylu życia, wspiera rozwój społecznych kompetencji, kluczowych z punktu widzenia rewolucji technologicznej. 

 

Akcja – podkreślając potrzebę intencjonalnego dbania o relacje i bliskość, wspierając różnorodność – służy przeciwdziałaniu takim globalnym trendom jak: kryzys więzi, narastające zjawisko samotności, depresja, algorytmizacja życia. Zjawiska te wpływają na zdrowie psychiczne i fizyczne ludzi, a w efekcie na motywację do pracy i życia. 

 

Kampania wspiera integrację życia zawodowego i prywatnego zgodnie z ideą łączenia różnych przestrzeni, czasem sztucznie dzielonych światów: rodziny i biznesu, w myśl tezy, że mamy 1 życie w wielu rolach.

 

 

Dziękujemy Wam za zgłoszenia.
Zapraszamy do konkursu i akcji w roku 2023!

Przeczytajcie, jakie było zadanie konkursowe i nagrody 11 edycji, w roku 2022:

Pochwalcie się jak celebrowaliście w Waszej firmie lub organizacji XI edycję akcji „Dwie Godziny dla Rodziny. Dla Człowieka”

 • Stwórzcie prezentację z przeprowadzenia w firmie akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” w roku 2022.
 • Prezentacja powinna zostać przygotowana wg wytycznych znajdujących się w szablonie prezentacji: pobieram szablon 
 • Zobaczcie zwycięskie prezentacje z poprzednich lat: finaliści konkursu
 • Prześlijcie uzupełnioną prezentację mailem na adres: 2h4family@humanites.pl

Zasady udziału:

 • Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia: 30 sierpnia 2022
 • Wzięcie udziału w Konkursie oznacza akceptację Regulaminu: link

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

Zdjęcie po lewej stronie

2 MIEJSCE:

 • Słodki Kosz od Storck – Słodycze dla całej Rodziny,
 • Bon na książki dla całej Rodziny do zrealizowania w Empiku (bon o wartości 100 zł)
 • 4 x vouchery na Rodzinne zwiedzanie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku dla Pracowników oraz książeczka „Towarzystwo Rzeczy Przyjemnych a Niekoniecznie Pożytecznych” z ciekawostkami i pomysłami na zabawy dla całej rodziny (wartość 1 pakietu 149 zł, razem: 596 zł),
 • 20 zestawów kart ASK ME (wartość 2o sztuk: 470,40 zł)

3 MIEJSCE:

 • Bon na książki dla całej Rodziny do zrealizowania w Empiku (bon o wartości 100 zł)
 • 4 x vouchery na Rodzinne zwiedzanie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku dla Pracowników oraz książeczka „Towarzystwo Rzeczy Przyjemnych a Niekoniecznie Pożytecznych” z ciekawostkami i pomysłami na zabawy dla całej rodziny (wartość 1 pakietu 149 zł, razem: 596 zł),
 • 10 zestawów kart ASK ME (wartość 1o sztuk: 235,20 zł)

Dziękujemy Wam za udział w tegorocznej kampanii #2h4family!

Razem z nami tworzycie GLOBALNY RUCH SPOŁECZNY na rzecz bliskości i dobrostanu, aby być razem a nie „obok siebie” w domu, i w pracy.

Poprzez uczestnictwo w akcji promujecie ideę świadomego życia, zdrowia emocjonalnego, zdrowych więzi, uważności człowieka i wartości rodzinnych w Polsce i poza jej granicami.

Dziękujemy Wam, że pomagacie tworzyć nam przestrzeń do rozwoju człowieka, aby rozwijał się on we wszystkich obszarach ekosystemu społecznego. Dzięki temu pomagacie nam wpływać na zmianę społeczną!

 Budujecie wraz z Humanites #HumanEconomy w Polsce i globalnie!

Z roku na rok akcja rośnie: jest to sukces nie tylko nasz, ale wszystkich odpowiedzialnych Pracodawców, którzy tak jak Wy starają się razem z nami budować kulturę umożliwiającą pracownikom realizowanie się we wszystkich ich rolach – zawodowych i prywatnych.

Nasza Akcja służy od lat przeciwdziałaniu kryzysowi więzi i narastającemu zjawisku samotności.

Ogólnoświatowe badania dotyczące wellbeingu pokazują, że silne i głęboki relacje z rodziną i przyjaciółmi są warunkiem naszego szczęścia, rozwoju i dobrostanu.

A szczęśliwy Człowiek = zaangażowany Pracownik.