Pierwszy Konkurs 2h4family rozstrzygnięty!

Dziękujemy Wam za wszystkie propozycje konkursowe „Rodzinna pasja, która łączy pokolenia”! Jesteśmy pod wrażeniem Waszych pasji i tego jak dzięki nim wzmacniacie więzi z bliskimi, pielęgnujecie relacje, spędzacie wspólny dobry i jakościowy czas. Czytaliśmy, słuchaliśmy o pasji do przyrody, o którą dbacie z pokolenia na pokolenie. Pasji do muzyki w gronie rodziny i przyjaciół. O zamiłowaniu do sportów, o rodzinnym gotowaniu, międzypokoleniowych wyprawach, kolekcjach, które przechodzą z dziadków na wnuków… Przesłaliście do nas wiele maili, zdjęć i filmów! 

 

Wybór nie był łatwy. Dziękujemy że podzieliłyście się i podzieliliście się z nami Waszymi pasjami. Często to były wspaniałe, wzruszające rodzinne historie. Bez wątpienia pasje łączą, a ile rodzin, tyle pasji!

I miejsce: Pan Karol Raczkowski

Nagroda główna: Smartfon Samsung Galaxy od Orange!
model: Samsung Galaxy S22 5g SM-S901 8/128GB Phantom Black, voucher do Parku Trampolin „Kocham skakać” dla czterech osób, karty ASK ME, słodycze od Storck

 

I wyróżnienie: Pan Hubert Florczak

Nagroda: książka Kasi Stoparczyk: „Jak mieć w życiu frajdę”, voucher do Parku Trampolin „Kocham skakać” dla czterech osób, karty ASK ME, zestaw czekoladek

 

Zdecydowaliśmy się przyznać dodatkowe wyróżnienia:

Pani Marta Jegers

Pani Danuta Maćkowiak

Pani Izabela Jurkiewicz 

Nagrody: zestawy karty ASK ME

 

Prosimy laureatów i laureatki konkursu o kontakt, z nami najlepiej na mail: katarzyna.lorenz@humanites.pl
Przed wysyłką nagród poprosimy Was o adresy, numery telefonów a także maile osób, które wysłały zgłoszenia za pośrednictwem Facebooka.

Kampania społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny. Dwie Godziny dla Człowieka” ma źródło w przekonaniu, że ludzie na całym świecie jako fundamentu swojej egzystencji, tożsamości potrzebują jakościowych relacji, miłości, akceptacji, bezpieczeństwa, szacunku i zaufania. W dzisiejszym zabieganym świecie – presja, stres i pośpiech często sprawiają, że gdzieś po drodze umyka nam to, co najważniejsze: bliscy, przyjaciele, rodzina.

Zdjęcie po lewej stronie