Konkurs na realizację Kampanii 2h4family

Instytutu Humanites dziękuje wszystkim uczestnikom kampanii Dwie Godziny dla Rodziny/Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA za tworzenie z nami tegorocznego globalnego ruchu na rzecz bliskości.

W tym roku nie tylko przekroczyliśmy swoim zasięgiem ocean docierając do Stanów Zjednoczonych, ale liczba uczestników osiągnęła magiczną liczbę 1000 organizacji.

Cieszymy się, że w filozofii Państwa firmy kondycja nie tyle pracownika, ile człowieka, który buduje trwałe relacje w miejscu pracy oraz w domu rodzinnym jest niezwykle ważna, jako czynnik mający bezpośredni wpływ na zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Jest to istotne w obliczu trudności ekonomicznych i gospodarczych, z którymi w tym roku musiał się mierzyć każdy pracodawca. Tym bardziej doceniamy, że byliście Państwo z nami.   Wielu pracodawców deklarowało, że aktywności związane z tegoroczną kampanią będą realizowane nawet w trakcie wakacji, niemniej jednak chcemy zachęcić Państwa do udziału w konkursie na realizację tegorocznej kampanii już dziś.  

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie prezentacji z przebiegu tegorocznej kampanii wg załączonego szablonu nie później niż do 24.07.2020.    Niech nie ogranicza Was liczba slajdów – piszcie i dołączajcie wszystko, co sprawiło, że akcja przeprowadzona przez Waszą organizację była wyjątkowa.

Wyniki ogłosimy 14 sierpnia. Prezentacja jako podsumowanie jest dla nas ważne – chcemy wiedzieć, co dzieje się w Waszych firmach, po drugiej stronie komunikacji – my piszemy, tworzymy, zapraszamy i inspirujemy. Podzielcie się z nami Waszymi doświadczeniami i sugestiami na kolejny rok.   Wyróżnimy najciekawsze realizacje! W tym roku przygotowaliśmy następujące nagrody:

  1. Miejsce 1 – voucher na rodzinny pobyt w Hotelu Bukovina, dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci, dwa zaproszenia na VIII edycję konferencji Humanites dla Liderów Biznesu z cyklu „Przywództwo, Człowiek i Technologia” organizowaną przez Instytut Humanites oraz zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME.
  2. Miejsce 2 – dwa zaproszenia na VIII edycję konferencji Humanites z cyklu „Przywództwo, Człowiek i Technologia” organizowaną przez Instytut Humanites oraz zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME oraz nagrodę książkową.
  3. Miejsce 3 – jedno zaproszenie na VIII edycję konferencji Humanites z cyklu „Przywództwo, Człowiek i Technologia” organizowaną przez Instytut Humanites oraz zestaw 10 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME oraz nagrodę książkową.

Załączniki:

Regulamin konkursu

Wzór prezentacji