Dołącz do #2h4family: to bardzo proste!

Zdjęcie na środku

Wydrukuj formularz A, dołącz do niego 3 zdjęcia i rozmiary butów wszystkich zatrudnionych, zanieś do okienka C… STOP 😉 Dołączenie do akcji #2h4family jest, na całe szczęście, bardzo łatwe 😊

Dołącz:

 

  • PO PIERWSZEPowiadom Zarząd, działy: HR, CSR, ESG i do 15 maja zarejestruj swoją firmę, wypełniając ten formularz.

 

  • PO DRUGIE15 maja zachęć Pracownice i Pracowników, żeby spędziły/spędzili te „symboliczne dwie godziny” wspólnie ze swoją rodziną. Zainspiruj ich: wykorzystaj gotowe materiały z naszej strony, znajdziesz je tu.

 

  • PO TRZECIEdaj Pracownikom dwie godziny wolnego, aby mogli spędzić czas z rodziną. To nie jest obowiązkowe, ale ponad 90% firm biorących udział w akcji tak robi. Sugerujemy, żeby zrobić to w okolicach 15 maja w Międzynarodowy Dzień Rodzin. Natomiast wybór należy do Ciebie, równie dobre daty to 1 czerwca, 1 września i inne. Możesz też ustalić z każdą osobą oddzielnie, kiedy odbierze swoje #2h4family.

 

  • PO CZWARTEŚwiętujcie w okolicach 15 maja! Twórzcie rytuały bliskości by być bliżej w domu i w pracy! Przygotuj teambuildingowe aktywności dla Twojego Zespołu, zaprojektu je tak, żeby były włączające także dla Rodzin Pracownic i Pracowników. Inspiracje i gotowe pomysły znajdziesz tutaj.

I na tym KONIEC!

Reszta punktów programu jest nieobowiązkowa, choć bardzo zachęcamy!

 

  • PO PIĄTEzachęć Twój Zespół do udziału w naszych konkursach z nagrodami. Informacje na ich temat opublikujemy już wkrótce!

 

  • PO SZÓSTEzdaj nam relację z tego, jak Twoja Firma celebrowała 2h4family. Nagradzamy najciekawsze realizacje! Zobacz ubiegłorocznych laureatów konkursu na realizację akcji Dwie Godziny dla Rodziny | dla Człowieka: tu.

 

  • PO SIÓDME – zachęć partnerów, kontrachentów zagraniczne oddziały firmy, aby dołączyli do kampanii. W ten sposób staniesz się Ambasadorem #2h4family!
Zdjęcie po lewej stronie

Dołącz do nas i razem z nami twórz Wielką Społeczną Zmianę kultury pracy i stylu życia! By być razem, a nie obok siebie w domu i w pracy!

 

Czy wiesz, że w akcji #24family uczestniczą firmy z 59 krajów? To oznacza, że nasza kampania jest celebrowana w co trzecim państwie na świecie! W akcji biorą udział tysiące firm, czyli miliony pracowników i pracownic wraz z rodzinami.

Zobaczcie, jak w gronie biznesu świętowaliśmy we wrześniu 2022 roku Globalny sukces naszej kampanii: tu.