Mam problem z formularzem rejestracji, co zrobić?
- prosimy o e-mali na adres katarzyna.lorenz(at)humanites.pl oraz biuro(at)humanites.pl, w mailu prosimy o opis problemu, gdyż musimy dowiedzieć się jaki dokładnie problem wystąpił, zbadać jego przyczynę:
- w którym z formularzy rejestracji pojawia się błąd/problem: „Chcemy wziąć udział po raz pierwszy”, czy „Braliśmy udział w poprzednich edycjach”?
- co dokładanie się dzieje podczas pojawiającego się błędu /problemu w formularzu rejestracji? – poprosimy o krótki opis
- czy podczas tego problemu pojawia się jakiś komunikat, lub też nie ma żadnego komunikatu?
- czy może błąd / problem pojawia się w konkretnej pozycji formularza? Jeśli tak, to prosimy o informację: w której i jaki to błąd (np. pojawia się komunikat lub inny problem)
- ewentualnie prosimy o zrzut ekranu z przeglądarki.
- bardzo dziękujemy za powyższe informacje!
Czy muszę skracać dzień pracy 15 maja o 2 godziny?
- to nie jest obowiązkowe aby przystąpić do akcji, choć ponad 90% firm skraca ten dzień lub inny dzień o te 2 godziny,
- większe firmy produkcyjne ofiarowują pracownikom i pracownicom te wolne godziny w elastyczny sposób: zatrudnione osoby mogą „pobrać” te „Dwie Godziny” dowolnym innym dniu, w ciągu np. trzech miesięcy po ustaleniach z menadżerem
- przede wszystkim zachęcamy do tego, aby Międzynarodowy Dzień Rodzin – stał się dniem refleksji nad jakością naszych relacji z najbliższymi. Zatrzymajmy się na tę chwilę, przyjrzyjmy się sobie i naszym rodzinom. Zadajmy sobie pytanie: Kiedy ostatnio dowiedziałem/am się czegoś nowego o moich najbliższych? Kiedy ostatnio zrobiliśmy coś razem?
Czy można zorganizować obchody Międzynarodowego Dnia Rodzin w innym dniu?
- wiele firm przekłada celebrowanie tych przysłowiowych 2 godzin na inne „rodzinne” dni, są to to na przykład: 1 września albo 1 czerwca.
- Często też inny „elastyczny” termin wynika ze specyfiki działania organizacji.
A jeśli moi pracownicy nie mają rodzin?
- w wymiarze globalnym kampania Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA przeciwdziała kryzysowi więzi, ma działanie profilaktyczne jeśli chodzi o nasze zdrowie mentalne i emocjonalne,
- jest symbolem integracji życia zawodowego i prywatnego w myśl hasła: „Mamy jedno życie w wielu rolach”,
- każdy z nas ma babcie, dziadka, rodziców czy kuzynów, lub po prostu bliskie osoby: przyjaciół, znajomych