Konkurs na realizację kampanii 2h4family edycja 2021

Cieszymy się, że w filozofii ponad 1000 firm, które wzięły w edycji 2021 kampanii Dwie Godziny dla Rodziny  kondycja nie tyle pracownika, ile człowieka, który buduje trwałe relacje w miejscu pracy oraz w domu rodzinnym jest niezwykle ważna, jako czynnik mający bezpośredni wpływ na zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
 
Jest to istotne w obliczu trudności ekonomicznych i gospodarczych, z którymi w tym roku musiał się mierzyć każdy pracodawca. Tym bardziej doceniamy firmy, które współtworzą z nami ten globalny ruch na rzecz bliskości.
 
Wielu pracodawców deklarowało, że aktywności związane z tegoroczną kampanią będą realizowane nawet w trakcie wakacji, niemniej jednak już dziś chcemy zachęcić pracodawców do udziału w konkursie na realizację tegorocznej kampanii, której motywem przewodnim było hasło „Pokoleniowo na Sportowo”.
 
Warunkiem udziału w konkursie na realizację jest przesłanie prezentacji z przebiegu tegorocznej kampanii wg załączonego szablonu nie później niż do 23.07.2020.
 
Niech nie ogranicza Was liczba slajdów – piszcie i dołączajcie wszystko, co sprawiło, że akcja przeprowadzona przez Waszą organizację była wyjątkowa. Wyniki ogłosimy 14 sierpnia.
Prezentacja jako podsumowanie jest dla nas ważne – chcemy wiedzieć, co dzieje się u pracodawców, po drugiej stronie komunikacji – my piszemy, tworzymy, zapraszamy i inspirujemy. Podzielcie się z nami Waszymi doświadczeniami i sugestiami na kolejny rok. Wyróżnimy najciekawsze realizacje!
W tym roku przygotowaliśmy następujące nagrody:

  • Miejsce 1 – rower o wartości 7500zł brutto dostarczony przez Partnera firmę KROSS S.A., dwa zaproszenia na IX edycję konferencji Humanites dla Liderów Biznesu z cyklu „Przywództwo, Człowiek i Technologia” organizowaną przez Instytut Humanites oraz zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME. 
  • Miejsce 2 – telefon SAMSUNG GALAXY S20 FE 5G od firmy Orange oraz zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME.
  • Miejsce 3 – jedno zaproszenie na IX edycję konferencji Humanites z cyklu „Przywództwo, Człowiek i Technologia” organizowaną przez Instytut Humanites oraz zestaw 10 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME oraz nagrodę książkową.
(Podatek od nagród pokrywa organizator).

Załączniki:

Regulamin konkursu

Wzór prezentacji