Cztery edycje Kart ASK ME

Zamów karty ASK ME

 

Wybierz edycję kart ASK ME

Pokoleniowa Gra Rodzinna ASK ME

Codzienna komunikacja często opiera się na wymianie bieżących wydarzeń, często nie uwzględnia ona nazwania najgłębszych uczuć i pragnień. Brakuje nam czasu, żeby wspólnie wspominać i marzyć, a często nie tylko czasu ale i kontekstu do rozmowy, zwłaszcza, jak czujemy, że oddalamy się od siebie. Kiedy np. spytać dorastające dziecko o marzenia, gdy ono żyje już w innym świecie? Jak to zrobić, żeby zechciało odpowiedzieć?

ASK ME jest okazją, aby w niebanalny i wesoły sposób dotknąć tych właśnie tematów, bo … przecież gra jest tylko grą, ale czy rzeczywiście tylko?

 

Wiemy, że Wasz udział w Kampanii Dwie Godziny dla Rodziny jest wyrazem szerokiego patrzenia na pracowników oraz doceniania ich roli społecznej i rodzinnej a nie tylko zawodowej. Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin możecie podarować im nie tylko 2 godziny, ale również tę grę, by ich inspirować i wspierać w budowaniu relacji z najbliższymi.

Istnieje również możliwość indywidualizacji pudełka kart – z dodaniem logotypu firmy.

Szczegółowe informacje i zamówienia:  Agata Gajewska, +48 502 319 350, agata.gajewska@humanites.pl

 

Więcej o grze ASK ME

Gra ma już czwartą edycję. Dostępna aktualnie w naszym sklepie edycja 2019 dedykowana jest „Małym i Dużym Rodzinnym Podróżom”, edycja 2020 nawiązuje do „Pokoleniowego Klubu Filmowego”, zaś najnowsza edycja 2021 dotyczy tegorocznego hasła towarzyszącego naszej kampanii na rzecz bliskości i brzmi „Pokoleniowo na Sportowo”. Wszystkie edycje zawierają dwa rodzaje kart: pytania i zadania.

Pytania sprawiają, że odkrywamy na nowo, otwieramy się, zbliżamy się do siebie. Pytania inspirują, stymulują, pobudzają. W tej grze to ciekawość dyktuje warunki. Co inspiruje mojego męża? Co czuje moja żona? Jaki jest mój syn? Jak wygląda świat oczami mojej córki? O czym marzy mama? Czego pragnie dziadek? Za czym tęskni babcia? Co wspomina tata?

Zadania to zaproszenie do wspólnej zabawy, gdzie doświadczamy współpracy i radości, budujemy relacje rodzinne, dzielimy się doświadczeniem i kolekcjonujemy wspólne przeżycia.

ASK ME to cztery edycje gry, która dotyczy relacji w rodzinie, a także personalnie każdego gracza. To gra, która otwiera emocjonalnie i koncentruje się na tym, co dobre i piękne. Czas, który spędzimy na odkrywaniu, jak różnorodną i ciekawą rodziną jesteśmy, zaprocentuje nam wzmocnieniem więzi i poczuciem większej przynależności.

Czas jest jednym z najcenniejszych zasobów, stale go nam brakuje, gdzieś się spieszymy, a najważniejsze sprawy często odkładamy na później, które nigdy nie nadchodzi. Mamy wiele ról, obowiązków, zainteresowań i innych zobowiązań. Co wybrać? Nie ma patentu na zwiększenie ilości czasu dla rodziny, ale możemy zadbać o jego jakość.

Dokonując wyboru, jak spędzamy czas z najbliższymi, pamiętajmy o tym, że te chwile staną się częścią czyichś wspomnień.

DLA KOGO?

Czterolatków, nastolatków, rodziców, dziadków, kuzynów, cioć i wujków. Po prostu dla całej rodziny.

PO CO?

Aby tworzyć atmosferę bliskości, pogłębiać komunikację i relację z rodziną, odnaleźć wspólne zainteresowania, rozmawiać o marzeniach, potrzebach, wspomnieniach. A wszystko to po to, abyśmy czuli się kochani.

DODATKOWE KORZYŚCI

  • Lepsze poznawanie siebie
  • Rozwój samoświadomości
  • Ćwiczenie komunikacji
  • Rozwijanie współpracy

 

Kupując karty ASK Me wspierasz ideę globalnego ruchu na rzecz bliskości Dwie Godziny dla Rodziny. Przychody uzyskane ze sprzedaży wspierają działalność Instytutu Humanites (humanites.pl)

Zamów karty ASK ME

 

Wybierz edycję kart ASK ME