Już za 10 dni wielki finał!

Już za 10 dni wielki finał kampanii Dwie Godziny dla Rodziny!

Dwie Godziny dla Rodziny/ dla Człowieka to Globalny Ruch Społeczny na Rzecz Bliskości, zainicjowany 12 lat temu w odpowiedzi na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich.

15 maja 2023 roku będzie miała swój finał 12 edycja akcji. Przystąpiło do niej już ponad 2000 firm, wśród których znajdziemy duże firmy jak Shell, Alexander Mann Solutions, GFK. Ale też wiele małych i średnich przedsiębiorstw. Sekretem jest prostota akcji – aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować firmę na stronie i zobowiązać się, że w okolicach 15 maja zachęci się zatrudnione osoby do spędzenia czasu w gronie bliskich, rodziny, najlepiej międzypokoleniowo. Podarowanie czasu wolnego od pracy nie jest obowiązkowe, ale większość firm biorących udział w akcji decyduje się na ten ruch.

Dbałość pracodawców o stworzenie przestrzeni sprzyjającej harmonijnemu łączeniu pracy zawodowej z życiem rodzinnym ma bezpośredni wpływ na efektywność i realizację celów ekonomicznych firmy oraz na rozwój kompetencji społecznych kolejnych pokoleń. Biznes jest kluczową siłą pozytywnej zmiany społecznej, dlatego: w trosce o swoich pracowników, społeczeństwo i cele firmy – dołączcie do nas! Kampania 2h4family wpisuje się znakomicie standardy zrównoważonego rozwoju – ESG („S” jak „social”) oraz w trend #HumanEconomy.